Abdullah Gül Üniversitesi Başarı Sıralamaları Taban Puanları ve Burs İmkanları

Abdullah Gül Üniversitesi 2017-2018 YGS - LYS Taban Puanları için tıklayın!

Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017 YGS - LYS Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları ve Tanıtımı: 

Abdullah Gül Üniversitesi Sunumu: Küreselleşen dünyamızda eğitimin yanı sıra bireylerin sosyalleşmesini sağlayarak topluma uyumlu bireyler yetiştirmek üniversitelerin görevleri arasındadır. Bu bağlamda, Uluslararası Ofis, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı özgün projeler geliştirmektedir. Uluslararası Ofis koordinesinde yürütülen değişim programlarına katılarak yabancı ülkeleri tanıma, yabancı ülkelerde eğitim alma, kültürlerini öğrenme, yabancı dilinizi geliştirme ve farklı bakış açılarına sahip olma imkânını bulacaksınız. Geniş kütüphanemiz sayesinde başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok dilde, gerek basılı gerekse de dijital yayınları araştırma imkânına sahip olacaksınız. Sizlerin beklentileri doğrultusunda, daha az emek ve zaman harcayarak hızlı ve modern hizmet alabilmeniz için bütün birimlerimiz, öğrenci odaklı yaklaşımıyla sizlere destek verecektir.

Abdullah Gül Üniversitesi, beyin göçünü tersine çeviriyor

Abdullah Gül Üniversitesi ÖSYS Taban Puanları ve Kontenjanları için tıklayın!

ÖSYS Üniversite adayları için AGÜ'den yeni bir bölüm: Bilgisayar Mühendisliği bölümü açıldı. Kontenjan ve diğer bilgiler için tıklayın!

Ücretsiz Yurt İmkanı, Dizüstü Bilgisayar ve Burs

AGÜ, LYS sonucunda yerleştiği ve kayıt yaptırdığı bölümün puan türünde ilk 20.000’den gelen bütün öğrencilerine modern yurt imkanlarını 5 yıl boyunca ücretsiz olarak sunacaktır.

www.agu.edu.tr Abdullah Gül Üniversitesi Web Sitesi

Abdullah Gül Üniversitesi Burs İmkanları: 2300 Liraya varan burs imkanları

Her öğrenciye dizüstü bilgisayar

Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017 YGS - LYS Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları 

Abdullah Gül Üniversitesi 2017-2018 YGS - LYS Taban Puanları için tıklayın!

Yorumlar