İletişim ve Tasarım Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2014-2015

{REKLAM336-280}  

İletişim ve Tasarım Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2014-2015 aşağıda yer alıyor. İsterseniz taban puana, isterseniz üniverstie adına göre sıralama yaparak inceleyebilirsiniz. Ayrıca İletişim ve Tasarım Bölümü iş olanakları ile ilgili bir yazı da aşağıda:

Aynı içerikteki küçük isim farkı olan bir bölüm: İletişim Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2014-2015

İletişim Tasarımı Bölümü Çalışma alanları

Eğitimin içeriği: İletişim Tasarımı Bölümü TV ve diğer kitle iletişim araçlarından Internete kadar her türlü medya ortamında iletişim tasarımı yapacak uzman bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu son derece popüler meslek alanına profesyoneller yetiştirmeyi hedefleyen bölümümüzde, öğrencilerin yeteneklerine göre, fotoğraf, video, etkileşimli ortam tasarımı, animasyon gibi yaratıcı alanlarda üretim yapmasına olanak tanındığı gibi, kapalı ve açık alanda etkinlik tasarımı yapmaya kadar uzanan geniş bir yelpazede düşünsel ve uygulamalı çalışmalar yapmaları sağlanır.

Çalışma Alanları: Dört yıllık öğretimleri boyunca çeşitli medya ile üretmiş oldukları işlerden oluşan zengin bir portfolyoya sahip olan mezunlarımız, sanat ve tasarım alanlarında olduğu kadar kültürel etkinlik düzenleme ve prodüksiyon alanlarında da çalışmaya başlayabilir ya da sanat ve iletişim alanlarında lisansüstü eğitim yapabilirler. Mezunlarımızın endüstride yer bulabilecekleri pozisyonlardan bazıları şöyle sıralanabilir: tasarım (özellikle hareketli grafik, web ve multimedya), animasyon, yaratıcı yönetmenlik (reklam), sanat yönetmenliği, görüntü yönetmenliği, prodüksiyon, post-prodüksiyon, planlama ve organizasyon, yöneticilik (sanatsal ve kültürel etkinlikler).

Kaynak: Kadir Has Üniversitesi

İletişim ile ilgili diğer bölümler: İletişim Bilimleri - İletişim Fakültesi - İletişim Sanatları Taban Puanları 2014-2015 - İletişim Bilimleri - Sanatları ve Tasarımı - İletişim Tasarımı ve Yönetimi - İletişim ve Tasarım

Taban puanları, kontenjanları, başarı sıralamaları 2014-2015 ÖSYS, ygs, lys, ts puanlı bölümler

İletişim ve Tasarım Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2014-2015

Yorumlar